Smlouva o půjčce

smlouva o půjčce peňez i vzor

Smlouva o půjčce peňez vzor

Napsal admin • Sep 28th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Smlouva o půjčce peňez slouží k sepsání všech informací o půjčce. V článku najdete také vzor ke stažení zdarma smlouvy o půjčce peňez.

Smlouva o půjčce peňez – informace

Smlouva o půjčce peňez se uzavírá téměř vždy mezi dvěma fyzickým osobami. Jedná fyzická osoba peníze půjčuje (věřitel) a druhé straně jsou peníze z půjčky půjčovány (dlužník). Tyto strany mezi sebou uzavřou písemnou smlouvu o půjčce peňez, aby oboum stranám byly jasné podmínky. Obě strany dostanou jedno vyhotovení smlouvy a nich se vždy mohou podívat na podmínky smlouvy.

Co by určitě měla obsahovat smlouva o půjčce peňez ?

Smlouva o půjčce peňez by měla určitě obsahovat informace o obou zůčastněných stranách. Tedy informace jak o věřitelovi, tak o dlužníkovi. Vždy je třeba úvest jméno, příjmení a kompletní adresu. Je také nutné uvést rodné číslo. Jako vhodné se jeví uvést telefon a email. Tělo smlouvy poté obsahuje informace o tom, jak velká půjčka byla půjčena. Obsahuje také informaci o tom jak velká částka má být vrácena a jakým způsobem mají být peníze vráceny. Můžete obsahovat penále, pokud se dlužník opozdí se splacením půjčky.

Smlouva o půjčce peňez vzor ke stažení zdarma

Většina lidí není schopno tuto smlouvu přesně sestavit. Pro tyto lidi je ideální řešením vzorová smlouva o půjčce peňez. Tam stačí vyplnit pouze údaje a smlouvu o půjčce peňez máte hotovou. Ušetříte si tak opravdu hodně času. Vzor je ke stažení ve formátu .doc a můžete si tento soubor stáhnout zcela zdarma. Jsou dvě možností jak můžete se smlouvou pracovat. Buď si jí hned vytisknete a údaje vyplníte ručně, aby vyplníte údaje na PC a až poté ji vytiskněte. Zaleží na vás co je vám bližší.

Vzorová smlouva o půjčce peňez ve formátu .doc je ke stažení ZDE!Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.